Na wakacje z rakietą? Oczywiście!

« powrót | Data publikacji: 20-06-2014 13:19

Sezon gry na kortach otwartych można śmiało uznać za rozpoczęty, w związku z czym najwyższy czas popracować nad swoją formą tenisową. Natłok zajęć w ciągu roku nie zawsze pozwala na czasochłonne dojazdy do obiektów sportowych i systematyczne uczestnictwo w zajęciach. Niestety, brak regularności treningów znajduje swoje odbicie w braku postępów. Może tym razem, planując letni wypoczynek, warto rozważyć spędzenie wakacji z tenisem, co z pewnością pomoże ominąć wszystkie przeszkody, stojące na drodze ku lepszej formie?

 

Od ponad 10 lat biuro turystyki tenisowej Tenis Travel – lider na rynku, oferuje szeroki wybór wyjazdów ze szkoleniem tenisa - zarówno na dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Każdego roku biuro w swojej ofercie prezentuje wiele nowości – ciekawe lokalizacje lub wyjazdy skierowane do wybranej grupy osób (m.in. dla początkujących, dla tenisowo zakręconych) miłośników białego sportu.
Osoby dorosłe wraz z dziećmi Tenis Travel zaprasza do wyjątkowego miejsca na mazurach... Na ponad 22-hektarowym terenie należącym do hotelu znajdują się rozległe połacie lasów z wytyczonymi ścieżkami rekreacyjnymi, zielone polany i zapierające dech w piersiach mazurskie widoki...
Do tego najwyższej klasy korty tenisowe z których rozpościera się widok na krystalicznie czyste jezioro. Brzmi jak marzenie? To Mazurskie Marzenie!

 

 

Dzieci i młodzież mogą spędzić wymarzone tenisowe wakacje w jednym z czterech wyjątkowych ośrodków z oferty biura Tenis Travel, szczególnie polecamy prezentowane poniżej dwie nowe lokalizacje.
Pierwszą z nich jest urokliwa osada Nowa Studnica, malowniczo położona na samym skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Region ten z uwagi na swą nieskażoną przyrodę i niezliczoną ilość krystalicznie czystych jezior, przez wielu nazywany jest „Małe Mazury". Uczestnicy mogą wziąć udział w obozie tenisowym lub tenisowym z językiem angielskim, gdzie zajęci prowadzone są przez neative speaker'a z USA!
Ośrodek Galon w Trójmieście. Jest on jednym z najbardziej atrakcyjnych ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych w Polsce! Ten nowoczesny obiekt usytuowany jest nad samym brzegiem Wiły Śmiałej, co stwarza idealne warunki do gry w tenisa w otoczeniu przyrody.

 

 

PO PIERWSZE – TENIS
Wczasy z tenisem to propozycja zarówno dla osób początkujących, jak również tych, którzy pierwsze kroki na korcie mają już dawno za sobą. Regularność i powtarzalność treningów, a także nowoczesne metody nauczania i duża efektywność zajęć sprawiają, że niemal każdy bardzo szybko robi postępy w grze. Tygodniowe szkolenie podczas wyjazdu tenisowego to odpowiednik nawet 3 miesięcy treningu, dzięki czemu postępy są praktycznie gwarantowane. Tenisiści mogą polepszyć swoją technikę gry, poprawić precyzję uderzeń, a także poznać nowe elementy taktyczne. Nie zabraknie rywalizacji oraz oczywiście świetnej zabawy.

 

 

Osoby, które jeszcze nigdy nie grały w tenisa, powinny jak najszybciej spróbować swoich sił w tym pięknym sporcie. Nawet nie zauważą jak szybko zaczną celnie i precyzyjnie przebijać piłkę, a także rozgrywać pierwsze wymiany.
Podstawową zaletą treningów jest niewielka liczebność grup dopasowanych pod względem zaawansowania. Podczas wyjazdów trenerzy skrupulatnie realizują opracowany przez Tenis Travel system szkoleniowy, który w porównaniu do tradycyjnych metod nauczania, gwarantuje nawet 4 x szybsze postępy w grze.


TYM, KTÓRYM TRENING TO ZA MAŁO...
Jeśli ktoś w dalszym ciągu będzie czuł tenisowy niedosyt, zawsze można zdecydować się na dodatkowe możliwości treningowe: wziąć udział w indywidualnych zajęciach z trenerem, rozegrać sparing z innym uczestnikiem wczasów lub uczestniczyć w zajęciach Cardio Tenisa – zyskującej coraz większą grupę zwolenników formie treningu łączącego w sobie tenis z elementami fitnessu.
A co poza tenisem? Pełen wachlarz możliwości: całodzienne zajęcia sportowo – rekreacyjne i animacje dla dzieci w ramach programu „Razem, ale osobno", którego ideą jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny.

 

 

Partnerskie Hotele Tenis Travel położone w malowniczych zakątkach Polski stwarzają swoim gościom idealne warunki do odpoczynku -  po aktywnym dniu uczestnicy mogą  zregenerować siły w nowoczesnych centrach SPA, odpocząć na plaży, czy skorzystać z lekcji jazdy konnej. Ponadto wszyscy wczasowicze mogą wziąć udział w wieczornym programie animacyjnym organizowanym przez sympatyczną kadrę Tenis Travel.


PLAN NA WAKACJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Drugim nurtem turystyki tenisowej są wyjazdy dla dzieci i młodzieży w formie obozów tenisowych. Najbardziej doświadczony organizator Biuro Turystyki Tenisowej – Tenis Travel, które od ponad 10 lat, spełnia tenisowe marzenia dzieci i młodzieży. Podczas obozów młodzi adepci tej dyscypliny przez 11 dni biorą udział w profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez doświadczoną kadrę trenerską.

 

 

Zajęcia prowadzone w maksymalnie 5-osobowych grupach gwarantują odpowiednią dynamikę treningów, a także radość i przyjemność z gry. Poza treningami, wychowawcy i animatorzy wypełniają czas obozowiczów zajęciami sportowo – rekreacyjnymi: rozgrywki zespołowe, konkursy sprawnościowe, gry i zabawy. Tenis Travel współpracuje jedynie z czołowymi ośrodkami tenisowymi w Polsce. Podczas obozu można również oddawać się innym pasjom, dzięki idei wyjazdów Tenis Mix, łączących w sobie tenis i inną aktywność, np.: windsurfing, piłkę nożną oraz zastrzyk adrenaliny! Wakacje są raz w roku, dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniej oferty, jak również powierzyć swoją pociechę w ręce sprawdzonego i doświadczonego organizatora jakim niewątpliwie jest biuro Tenis Travel.


Planując tegoroczny urlop naprawdę warto przeznaczyć trochę miejsca na sprzęt tenisowy!

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X