WTA Katowice Tour 7-13 kwietnia – Tenis Travel oficjalnym wystawcą!

« powrót | Data publikacji: 05-04-2014 23:49

Wielkimi krokami zbliżamy się do drugiej już odsłony turnieju tenisa kobiecego rangi WTA International Series, zaliczanego do cyklu WTA Tour - BNP Paribas Katowice Open, który odbędzie się w dniach 7-13 kwietnia tego roku w katowickim Spodku.

 

Z numerem pierwszym zagra Agnieszka Radwańska, a z ,,dwójką” - ubiegłoroczna triumfatorka - Włoszka Roberta Vinci. Miejsce w turnieju głównym mają też Katarzyna Piter i Magdalena Fręch. Ta ostatnia dzięki „dzikiej karcie” przyznanej za zdobycie halowego mistrzostwa Polski. W eliminacjach dzięki rankingowi WTA wystąpi Paula Kania, a Marta Kowalska i Katarzyna Pyka zagrają z „dzikimi kartami”.

 

Równolegle do turnieju odbędą się również targi na których nie zabraknie firm z branży turystycznej. Jednym z oficjalnych wystawców na turnieju będzie nasz partner – biuro podróży Tenis Travel.

 

Odwiedzający stoisko Tenis Travel będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą Lato 2014, bazą hotelową oraz spotkania się z kadrą instruktorską i kierowniczą, współpracującą z biurem. Biuro zaplanowało rabaty na wyjazdy zarezerwowane podczas targów.

 

Stoisko będzie czynne przez cały okres trwania turnieju.

 

Zaplanowano wiele atrakcji związanych z tematyką imprezy czyli m. in. będzie możliwość rozegrania własnego meczu tenisowego na xbox’ie, pomalowania twarzy w barwy narodowe, czy też wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Każdy zainteresowany zostanie zaopatrzony w pamiątkowe gadżety kibica. Będzie można zdobyć na nich podpis Agnieszki Radwańskiej, która niedaleko stoiska spotka się ze swoimi fanami.

 

Pełna lista zawodników oraz program imprezy dostępne są na stronie organizatora turnieju.

 

BC

Zobacz również:

Wasze komentarze:

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X