Biografia - Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

2005 to rok, w którym Agnieszka Radwańska odniosła swój pierwszy wielki sukces. Wygrała wówczas  juniorski Wimbledon, pokonawszy uprzednio w finale Tamirę Paszek. Wraz ze swoją siostrą Urszulą oraz Maksimilią Wandel reprezentowały Polskę w rozgrywkach Junior Fed Cup, gdzie wygrały wszystkie swoje mecze, a w finale wynikiem 2-0 pokonały drużynę francuską.

Przeczytaj całość!
Najnowsze wiadomości

WTA Toronto: Agnieszka pewnym krokiem w drugiej rundzie

08-08-2017 21:04

Agnieszka Radwańska udanie rozpoczęła zmagania na kortach twardych w Toronto. Polka w dwóch setach pokonała Coco Vandeweghe 6-3 6-2 i awansowała ...

Wimbledon: Rewelacyjna Kuznetsova za mocna, Isia poza turniejem

10-07-2017 15:35

Svetlana Kuznetsova w dwóch setach wygrała z Agnieszką Radwańską (6-2 6-4) i awansowała do ćwierćfinalu londyńskiej imprezy.

10-07-2017 12:39

Wimbledon: Radwańska z piekła do nieba

06-07-2017 14:51

Agnieszka Radwańska przegrywała z Christiną Mchale 5-7 i 2-5 w tie-breaku dugiej partii, jednak zdołała odwrócić losy tie-breaka i rozstrzygnąć n...

Radwańska nie zagra w Madrycie!

05-05-2017 14:23

Kilka godzin po losowaniu drabinki głównej turnieju WTA Premier Mandatory w Madrycie z gry wycofała się Agnieszka Radwańska.