ATP2013

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

Washington 2013

04.08.13
21:00
finał Del Potro Juan-Martin (Arg) [1 BYE] 2 3 6 6
Isner John (USA) [8 BYE] 1 6 1 2
04.08.13
01:05
półfinał Del Potro Juan-Martin (Arg) [1 BYE] 2 7 6
Haas Tommy (Ger) [3 BYE] 0 6 (4) 3
03.08.13
21:00
półfinał Isner John (USA) [8 BYE] 2 6 6 6
Tursunov Dmitry (R) 1 7 (7) 3 4
03.08.13
03:15
ćwierćfinał Del Potro Juan-Martin (Arg) [1 BYE] 2 7 6
Anderson Kevin (JAR) [7 BYE] 0 6 3
03.08.13
01:05
ćwierćfinał Haas Tommy (Ger) [3 BYE] 2 7 7
Dimitrov Grigor (Bułg.) [11 BYE] 0 6 6
02.08.13
00:30
1/8 finału Isner John (USA) [8 BYE] 2 7 7
Devvarman Somdev (Indie) [Q] 0 5 5
02.08.13
02:00
1/8 finału Baghdatis Marcos (Cypr) [16 BYE] 2 6 6
Nishikori Kei (Jap) [2 BYE] 0 1 2
02.08.13
02:10
1/8 finału Haas Tommy (Ger) [3 BYE] 2 6 4 7
Dodig Ivan (Chor) [13 BYE] 1 4 6 5
02.08.13
02:30
1/8 finału Del Potro Juan-Martin (Arg) [1 BYE] 2 6 6
Tomic Bernard (Aus) [14 BYE] 0 3 3
02.08.13
00:10
1/8 finału Anderson Kevin (JAR) [7 BYE] 2 7 6
Fish Mardy (USA) 0 6 1
02.08.13
19:10
ćwierćfinał Tursunov Dmitry (R) 2 6 4 7
Matosevic Marinko (Aus) 1 3 6 6
02.08.13
22:05
ćwierćfinał Isner John (USA) [8 BYE] 2 6 6 6
Baghdatis Marcos (Cypr) [16 BYE] 1 7 4 4
02.08.13
01:45
1/8 finału Dimitrov Grigor (Bułg.) [11 BYE] 2 6 6
Querrey Sam (USA) [6 BYE] 0 3 2
01.08.13
00:10
2. runda Tursunov Dmitry (R) 2 6 6
Simon Gilles (F) [5 BYE] 0 4 2
01.08.13
20:00
2. runda Del Potro Juan-Martin (Arg) [1 BYE] 2 6 7
Harrison Ryan (USA) 0 1 5
01.08.13
20:00
2. runda Nishikori Kei (Jap) [2 BYE] 2 7 6
Sock Jack (USA) 0 5 2
01.08.13
22:30
1/8 finału Matosevic Marinko (Aus) 2 7 7
Raonic Milos (Kan) [4 BYE] 0 5 6
01.08.13
22:00
1/8 finału Tursunov Dmitry (R) 2 4 6 7
Stepanek Radek (Cz) 1 6 4 5
31.07.13
??
2. runda Anderson Kevin (JAR) [7 BYE] 2 6 3 6
Duckworth James (Aus) 1 3 6 4
31.07.13
22:00
2. runda Isner John (USA) [8 BYE] 2 7 7
Kuznetsov Alex (USA) [Q] 0 6 (2) 6 (4)
31.07.13
22:00
2. runda Stepanek Radek (Cz) 2 6 6
Llodra Michael (F) [17 BYE] 0 2 1
31.07.13
22:00
2. runda Dodig Ivan (Chor) [13 BYE] 2 2 6 6
Kamke Tobias (Ger) 1 6 2 3
31.07.13
22:00
2. runda Fish Mardy (USA) 2 6 7
Benneteau Julien (F) [12 BYE] 0 3 5
31.07.13
04:00
2. runda Baghdatis Marcos (Cypr) [16 BYE] 2 6 6 6
Lacko Lukas (Svk) 1 7 (2) 2 4
31.07.13
03:35
2. runda Raonic Milos (Kan) [4 BYE] 2 7 6
Groth Samuel (Aus) [Q] 0 5 4
31.07.13
03:10
1. runda Duckworth James (Aus) 2 6 6
Sugita Yuichi (Jap) [Q] 0 2 2
31.07.13
00:05
1. runda Smyczek Tim (USA) [Q] 2 6 6 6
Zemlja Grega (Słow) 1 1 7 (8) 1
31.07.13
23:35
2. runda Haas Tommy (Ger) [3 BYE] 2 3 7 6
Smyczek Tim (USA) [Q] 1 6 5 3
31.07.13
01:15
2. runda Dimitrov Grigor (Bułg.) [11 BYE] 2 7 6
Malisse Xavier (B) 0 6 (4) 4
31.07.13
04:00
2. runda Matosevic Marinko (Aus) 2 6 7
Davydenko Nikolay (R) [15 BYE] 0 4 5
31.07.13
01:05
2. runda Querrey Sam (USA) [6 BYE] 2 4 6 7
Istomin Denis (Uzb) 1 6 3 6 (9)
30.07.13
23:40
2. runda Tomic Bernard (Aus) [14 BYE] 2 6 6
Goffin David (B) 0 1 3
30.07.13
00:35
1. runda Lacko Lukas (Svk) 2 1 6 6
Falla Alejandro (Kol) 1 6 4 4
30.07.13
01:05
1. runda Matosevic Marinko (Aus) 2 6 7
Blake James (USA) 0 2 6 (6)
30.07.13
23:45
1. runda Harrison Ryan (USA) 2 6 7
Hewitt Lleyton (Aus) 0 3 5
30.07.13
00:35
1. runda Malisse Xavier (B) 2 4 6 6
Ram Rajeev (USA) 1 6 3 2
30.07.13
03:05
1. runda Kamke Tobias (Ger) 2 3 6 6
Berankis Ricardas (Lit) 1 6 3 2
30.07.13
22:00
1. runda Sock Jack (USA) 2 6 6
Sijsling Igor (Hol) 0 4 2
30.07.13
00:30
1. runda Fish Mardy (USA) 2 2 6 6
Ebden Matthew (Aus) [Q] 1 6 1 3
30.07.13
??
1. runda Tursunov Dmitry (R) 2 7 7
Levine Jesse (Kan) [LL] 0 6 (5) 5
30.07.13
22:00
1. runda Kuznetsov Alex (USA) [Q] 2 3 6 6
Bogomolov Alex Jr. (R) 1 6 4 3
30.07.13
22:00
2. runda Devvarman Somdev (Indie) [Q] 2 6 7
Dolgopolov Aleksandr (Ukr) [9 BYE] 0 3 6 (4)
29.07.13
23:50
1. runda Goffin David (B) 2 6 6
Lu Yen-hsun (Tajw) 0 4 4
29.07.13
20:00
1. runda Llodra Michael (F) [17 BYE]



Fish Mardy (USA)



29.07.13
22:05
1. runda Devvarman Somdev (Indie) [Q] 2 7 6
Williams Rhyne (USA) [LL] 0 5 1
29.07.13
23:50
1. runda Istomin Denis (Uzb) 2 6 6
Giraldo Santiago (Kol) 0 3 4
29.07.13
23:45
1. runda Groth Samuel (Aus) [Q] 2 7 6
Kudla Denis (USA) 0 6 (2) 2
29.07.13
20:00
1. runda Bogomolov Alex Jr. (R)



Monfils Gael (F)



29.07.13
22:05
1. runda Stepanek Radek (Cz) 2 7 6
Johnson Steve (USA) 0 6 (3) 3

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X