WTA2013

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

Tashkent 2013

14.09.13
11:00
finał Jovanovski Bojana (Serb) [1] 2 4 7 7
Govortsova Olga (Biał.) 1 6 5 6 (3)
13.09.13
08:00
półfinał Jovanovski Bojana (Serb) [1] 2 6 6
Torro-Flor Maria-Teresa (Hiszp) 0 2 2
13.09.13
10:00
półfinał Govortsova Olga (Biał.) 2 6 7
Minella Mandy (Lux) 0 2 5
12.09.13
08:00
ćwierćfinał Torro-Flor Maria-Teresa (Hiszp) 2 6 6
Meusburger Yvonne (A) [3] 0 3 0
12.09.13
08:00
ćwierćfinał Govortsova Olga (Biał.) 2 6 6
Cadantu Alexandra (Rum) [5] 0 3 2
12.09.13
10:00
ćwierćfinał Minella Mandy (Lux) 2 7 7
Burnett Nastassya (I) 0 6 (4) 5
12.09.13
11:45
ćwierćfinał Jovanovski Bojana (Serb) [1] 2 1 6 7
Voskoboeva Galina (Kaz) [7] 1 6 4 6 (5)
11.09.13
12:13
1/8 finału Burnett Nastassya (I) 2 6 3 7
Ozaki Risa (Jap) [Q] 1 4 6 6 (4)
11.09.13
10:10
1/8 finału Govortsova Olga (Biał.) 2 7 6
Vekic Donna (Chor) [4] 0 6 (4) 3
11.09.13
09:40
1/8 finału Minella Mandy (Lux) 2 4 6 6
Dolonc Vesna (Serb) 1 6 4 3
11.09.13
08:00
1/8 finału Voskoboeva Galina (Kaz) [7] 2 6 6
Glushko Julia (Izrael) 0 3 1
11.09.13
08:00
1/8 finału Meusburger Yvonne (A) [3] 2 7 6
Cetkovska Petra (Cz) 0 5 4
11.09.13
08:00
1/8 finału Torro-Flor Maria-Teresa (Hiszp) 2 6 7
Begu Irina (Rum) [6] 0 1 5
11.09.13
11:50
1/8 finału Jovanovski Bojana (Serb) [1] 2 6 7
Doi Misaki (Jap) 0 2 5
11.09.13
10:00
1/8 finału Cadantu Alexandra (Rum) [5] 2 6 6
Kichenok Nadiya (Ukr) 0 1 3
10.09.13
07:00
1. runda Dolonc Vesna (Serb) 2 7 7
Shvedova Yaroslava (Kaz) [8] 0 6 (6) 5
10.09.13
10:50
1. runda Torro-Flor Maria-Teresa (Hiszp) 2 6 6
Folts Arina (Uzb) 0 0 3
10.09.13
09:00
1. runda Cetkovska Petra (Cz) 2 6 7
Abduraimova Nigina (Uzb) 0 2 6 (2)
10.09.13
08:40
1. runda Voskoboeva Galina (Kaz) [7] 2 6 6
Zanevska Maryna (Ukr) 0 3 4
10.09.13
07:00
1. runda Glushko Julia (Izrael) 2 6 7
Arefeyeva Tetyana (Ukr) [Q] 0 3 5
10.09.13
12:20
1. runda Doi Misaki (Jap) 2 6 6
Rodina Evgeniya (R) 0 4 2
09.09.13
07:00
1. runda Minella Mandy (Lux) 2 6 6
Poutchkova Olga (R) 0 2 3
09.09.13
09:00
1. runda Cadantu Alexandra (Rum) [5] 2 6 6
Sharipova Sabina (Uzb) 0 2 0
09.09.13
08:45
1. runda Kichenok Nadiya (Ukr) 2 7 6
Birnerova Eva (Cz) 0 5 2
09.09.13
08:15
1. runda Ozaki Risa (Jap) [Q] 2 7 6
Kozlova Kateryna (Ukr) [Q] 0 5 2
09.09.13
11:00
1. runda Jovanovski Bojana (Serb) [1] 2 6 6
Nara Kurumi (Jap) 0 4 3
09.09.13
11:15
1. runda Begu Irina (Rum) [6] 2 7 6
Panova Alexandra (R) [Q] 0 6 (8) 1
09.09.13
11:00
1. runda Burnett Nastassya (I) 2 7 6
Tsurenko Lesya (Ukr) [2] 0 6 (4) 4
09.09.13
12:30
1. runda Govortsova Olga (Biał.) 2 7 2 6
Krajicek Michaella (Hol) 1 5 6 1
09.09.13
12:30
1. runda Vekic Donna (Chor) [4] 2 6 6
Kichenok Lyudmyla (Ukr) [Q] 0 3 2
09.09.13
07:00
1. runda Meusburger Yvonne (A) [3] 2 2 6 6
Babos Timea (Wegry) 1 6 2 1

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X