ATP2013

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

St.Petersburg 2013

22.09.13
14:00
finał Gulbis Ernests (Lot) [6] 2 3 6 6
Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 1 6 4 0
21.09.13
12:00
półfinał Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 2 6 6
Sousa Joao (Port) 0 1 1
21.09.13
10:00
półfinał Gulbis Ernests (Lot) [6] 2 6 6
Przysiezny Michal (Pl) 0 3 3
20.09.13
15:00
ćwierćfinał Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 2 6 6
Istomin Denis (Uzb) [8] 0 2 4
20.09.13
11:00
ćwierćfinał Przysiezny Michal (Pl) 2 7 1 6
Rosol Lukas (Cz) [7] 1 6 (7) 6 3
20.09.13
13:00
ćwierćfinał Gulbis Ernests (Lot) [6] 2 6 6
Bautista-Agut Roberto (Hiszp) 0 1 2
20.09.13
17:00
ćwierćfinał Sousa Joao (Port) 2 6 6
Tursunov Dmitry (R) [4] 0 4 3
19.09.13
11:00
1/8 finału Rosol Lukas (Cz) [7] 2 6 6
Khachanov Karen (R) [WC] 0 4 4
19.09.13
11:00
1/8 finału Sousa Joao (Port) 2 3 6 6
Stakhovsky Sergiy (Ukr) 1 6 4 0
19.09.13
13:15
1/8 finału Tursunov Dmitry (R) [4] 2 6 6
Kravchuk Konstantin (R) [Q] 0 3 0
19.09.13
12:40
1/8 finału Przysiezny Michal (Pl) 1 6 5
Fognini Fabio (I) [1] 0 3 3
19.09.13
14:40
1/8 finału Gulbis Ernests (Lot) [6] 2 6 1 6
Zopp Jurgen (Est) 1 3 6 3
19.09.13
17:00
1/8 finału Bautista-Agut Roberto (Hiszp) 2 2 6 7
Donskoy Evgeny (R) 1 6 1 6 (5)
18.09.13
17:00
1/8 finału Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 2 6 4 6
Youzhny Mikhail (R) [2] 1 4 6 3
18.09.13
14:30
1/8 finału Istomin Denis (Uzb) [8] 2 4 6 6
Golubev Andrey (Kaz) 1 6 3 4
18.09.13
11:00
1. runda Kravchuk Konstantin (R) [Q] 2 7 6
Zeballos Horacio (Arg) 0 6 (5) 3
18.09.13
12:50
1. runda Przysiezny Michal (Pl) 2 3 6 6
Ramos-Vinolas Albert (Hiszp) 1 6 4 3
18.09.13
11:00
1. runda Rosol Lukas (Cz) [7] 2 6 7
Berankis Ricardas (Lit) 0 4 6 (4)
18.09.13
12:20
1. runda Bautista-Agut Roberto (Hiszp) 2 7 6
Tipsarevic Janko (Serb) [3] 0 6 (4) 3
18.09.13
11:00
1. runda Gulbis Ernests (Lot) [6] 2 6 6
Elgin Mikhail (R) [WC] 0 0 1
18.09.13
14:10
1. runda Stakhovsky Sergiy (Ukr) 2 6 6
Verdasco Fernando (Hiszp) [5] 0 3 4
18.09.13
13:00
1. runda Sousa Joao (Port) 2 6 6
Lorenzi Paolo (I) 0 3 4
17.09.13
14:50
1. runda Tursunov Dmitry (R) [4] 2 7 7
Baghdatis Marcos (Cypr) 0 6 (3) 6 (3)
17.09.13
17:00
1. runda Zopp Jurgen (Est) 2 6 3 6
Gimeno-Traver Daniel (Hiszp) 1 1 6 3
17.09.13
17:00
1. runda Donskoy Evgeny (R) 2 6 6
Mannarino Adrian (F) 0 1 4
17.09.13
11:00
1. runda Fognini Fabio (I) [1] 2 6 6
Inglot Dominic (GB) [Q] 0 4 4
17.09.13
12:30
1. runda Istomin Denis (Uzb) [8] 2 6 3 7
Groth Samuel (Aus) [Q] 1 4 6 5
17.09.13
12:30
1. runda Garcia-Lopez Guillermo (Hiszp) 2 6 6
Biryukov Mikhail (R) [Q] 0 4 1
16.09.13
19:45
1. runda Golubev Andrey (Kaz) 2 6 6 6
Struff Jan-Lennard (Ger) 1 7 (3) 3 1
16.09.13
17:00
1. runda Youzhny Mikhail (R) [2] 2 6 6 6
Karatsev Aslan (R) [WC] 1 7 (5) 2 2
16.09.13
14:55
1. runda Khachanov Karen (R) [WC] 2 7 7
Hanescu Victor (Rum) 0 6 (4) 6 (4)

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X