WTA2013

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

Seoul 2013 Korea

22.09.13
05:00
finał Radwanska Agnieszka (Pl) [1] 2 6 6 6
Pavlyuchenkova Anastasia (R) [3] 1 7 (6) 3 4
21.09.13
07:00
półfinał Pavlyuchenkova Anastasia (R) [3] 2 7 7
Schiavone Francesca (I) 0 6 (11 6 (6)
21.09.13
05:00
półfinał Radwanska Agnieszka (Pl) [1] 2 6 6
Arruabarrena-Vecino Lara (Hiszp) 0 0 2
20.09.13
09:00
ćwierćfinał Schiavone Francesca (I) 2 4 6 6
Date Kimiko (Jap) 1 6 4 4
20.09.13
07:00
ćwierćfinał Radwanska Agnieszka (Pl) [1] 2 6 6
Dushevina Vera (R) 0 2 0
20.09.13
07:45
ćwierćfinał Arruabarrena-Vecino Lara (Hiszp) 2 6 6
Jang Su Jeong (Korea) [WC] 0 0 4
20.09.13
11:30
ćwierćfinał Pavlyuchenkova Anastasia (R) [3] 2 6 6
Begu Irina (Rum) 0 2 2
19.09.13
09:00
1/8 finału Date Kimiko (Jap) 2 6 6
Kirilenko Maria (R) [2] 0 3 1
19.09.13
05:00
1/8 finału Jang Su Jeong (Korea) [WC] 2 1 6 6
Jabeur Ons (Tun) [Q] 1 6 4 1
19.09.13
07:20
1/8 finału Radwanska Agnieszka (Pl) [1] 2 6 6
Cabeza-Candela Estrella (Hiszp) 0 2 1
18.09.13
07:30
1/8 finału Dushevina Vera (R) 2 6 7
Beck Annika (Ger) [8] 0 3 5
18.09.13
06:45
1/8 finału Schiavone Francesca (I) 2 7 3 6
Razzano Virginie (F) 1 6 (5) 6 3
18.09.13
05:10
1/8 finału Begu Irina (Rum) 2 6 6
Goerges Julia (Ger) [6] 0 4 0
18.09.13
09:50
1/8 finału Pavlyuchenkova Anastasia (R) [3] 2 6 6
Lee Ye-Ra (Kor Płd) [WC] 0 4 1
18.09.13
05:00
1/8 finału Arruabarrena-Vecino Lara (Hiszp) 2 6 3 6
Dulgheru Alexandra (Rum) 1 1 6 4
17.09.13
07:50
1. runda Kirilenko Maria (R) [2] 2 6 6
Chan Chin-Wei (Tajw) [Q] 0 3 3
17.09.13
05:00
1. runda Begu Irina (Rum) 2 6 6
Han Xin-Yun (Chiny) [Q] 0 3 4
17.09.13
12:15
1. runda Cabeza-Candela Estrella (Hiszp) 2 7 6
Minella Mandy (Lux) 0 5 4
17.09.13
09:10
1. runda Jang Su Jeong (Korea) [WC] 2 6 6
Zakopalova Klara (Cz) [4] 0 3 1
17.09.13
11:05
1. runda Radwanska Agnieszka (Pl) [1] 2 6 6
Cadantu Alexandra (Rum) 0 4 0
17.09.13
05:00
1. runda Schiavone Francesca (I) 2 6 2 6
Petkovic Andrea (Ger) [7] 1 1 6 4
17.09.13
09:00
1. runda Jabeur Ons (Tun) [Q] 2 7 6
Burnett Nastassya (I) 0 5 0
17.09.13
05:00
1. runda Date Kimiko (Jap) 2 3 6 6
Watson Heather (GB) 1 6 3 4
17.09.13
07:40
1. runda Beck Annika (Ger) [8] 2 3 7 6
Ozaki Risa (Jap) [Q] 1 6 6 (5) 4
16.09.13
06:10
1. runda Razzano Virginie (F) 2 6 6
Dominguez-Lino Lourdes (Hiszp) 0 1 1
16.09.13
06:55
1. runda Dushevina Vera (R) 2 6 6
Soler-Espinosa Silvia (Hiszp) 0 4 1
16.09.13
06:45
1. runda Dulgheru Alexandra (Rum) 2 6 7
Han Sung-Hee (Kor Płd) [WC] 0 0 6 (0)
16.09.13
08:16
1. runda Arruabarrena-Vecino Lara (Hiszp) 2 7 2 6
Svitolina Elina (Ukr) [5] 1 5 6 4
16.09.13
05:00
1. runda Goerges Julia (Ger) [6] 2 6 7
Doi Misaki (Jap) 0 3 5
16.09.13
11:00
1. runda Pavlyuchenkova Anastasia (R) [3] 2 5 6 6
Medina Garrigues Anabel (Hiszp) 1 7 2 3
16.09.13
09:00
1. runda Lee Ye-Ra (Kor Płd) [WC] 2 6 6
Gavrilova Daria (R) 0 4 1

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X