ATP2012

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

ATP Sztokholm 2012

21.10.12
15:30
finał Berdych Tomas (Cz) [2 BYE] 2 4 6 6
Tsonga Jo-Wilfried (F) [1 BYE] 1 6 4 4
20.10.12
15:15
półfinał Berdych Tomas (Cz) [2 BYE] 2 6 6
Almagro Nicolas (Hiszp) [3 BYE] 0 3 2
20.10.12
13:00
półfinał Tsonga Jo-Wilfried (F) [1 BYE] 1 6 4 5
Baghdatis Marcos (Cypr) [7] 0 4 6 2
19.10.12
15:40
ćwierćfinał Almagro Nicolas (Hiszp) [3 BYE] 2 6 6
Hewitt Lleyton (Aus) [WC] 0 1 4
19.10.12
14:00
ćwierćfinał Baghdatis Marcos (Cypr) [7] 2 6 7
Berankis Ricardas (Lit) 0 3 6 (4)
19.10.12
18:00
ćwierćfinał Tsonga Jo-Wilfried (F) [1 BYE] 2 6 6
Stakhovsky Sergiy (Ukr) 0 3 4
19.10.12
20:00
ćwierćfinał Berdych Tomas (Cz) [2 BYE] 2 6 7
Youzhny Mikhail (R) [6] 0 3 6 (2)
18.10.12
13:30
1/8 finału Baghdatis Marcos (Cypr) [7] 1 6 3
Falla Alejandro (Kol) 0 0 0
18.10.12
20:15
1/8 finału Tsonga Jo-Wilfried (F) [1 BYE] 2 6 7
Soeda Go (Jap) 0 2 6 (6)
18.10.12
14:45
1/8 finału Stakhovsky Sergiy (Ukr) 2 7 7
Lopez Feliciano (Hiszp) [5] 0 6 (5) 5
18.10.12
18:30
1/8 finału Berdych Tomas (Cz) [2 BYE] 2 6 6
Zopp Jurgen (Est) 0 1 4
17.10.12
21:15
1/8 finału Youzhny Mikhail (R) [6] 2 6 6
Rosenholm Patrik (Szwe) [WC] 0 0 2
17.10.12
18:40
1/8 finału Hewitt Lleyton (Aus) [WC] 2 7 2 6
Nieminen Jarkko (Fin) [8] 1 6 (2) 6 4
17.10.12
15:30
1/8 finału Almagro Nicolas (Hiszp) [3 BYE] 2 6 7
Copil Marius (Rum) [Q] 0 4 6 (4)
17.10.12
13:35
1/8 finału Berankis Ricardas (Lit) 2 4 6 6
Mayer Florian (Ger) [4 BYE] 1 6 4 2
16.10.12
15:20
1. runda Berankis Ricardas (Lit) 2 4 6 6
Ramos-Vinolas Albert (Hiszp) 1 6 4 1
16.10.12
12:10
1. runda Falla Alejandro (Kol) 2 6 3 7
Hajek Jan (Cz) 1 3 6 6 (7)
16.10.12
18:00
1. runda Baghdatis Marcos (Cypr) [7] 2 6 6
Goffin David (B) 0 4 2
16.10.12
19:20
1. runda Hewitt Lleyton (Aus) [WC] 2 6 4 6
Anderson Kevin (JAR) 1 4 6 4
16.10.12
15:00
1. runda Lopez Feliciano (Hiszp) [5] 2 7 6 6
Mathieu Paul-Henri (F) 1 6 (5) 7 (4) 2
16.10.12
22:30
1. runda Rosenholm Patrik (Szwe) [WC] 2 6 1 6
Monfils Gael (F) 1 3 6 3
16.10.12
12:10
1. runda Zopp Jurgen (Est) 2 6 6
Andujar-Alba Pablo (Hiszp) 0 4 4
16.10.12
13:55
1. runda Stakhovsky Sergiy (Ukr) 2 6 6
Mertens Yannick (B) [Q] 0 3 4
16.10.12
17:15
1. runda Soeda Go (Jap) 2 6 3 6
Teixeira Maxime (F) [Q] 1 3 6 3
16.10.12
19:30
1. runda Copil Marius (Rum) [Q] 2 6 7
Delbonis Federico (Arg) [Q] 0 1 5
15.10.12
18:40
1. runda Nieminen Jarkko (Fin) [8] 2 6 6
Kamke Tobias (Ger) 0 3 4
15.10.12
16:40
1. runda Youzhny Mikhail (R) [6] 2 6 6
Baker Brian (USA) 0 3 1

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X