ATP2012

ATP2014 WTA2014
ATP2013 WTA2013
ATP2012 WTA2012

ATP Moskwa 2012

21.10.12
14:00
finał Seppi Andreas (I) [2 BYE] 2 3 7 6
Bellucci Thomaz (Braz) [4 BYE] 1 6 6 (3) 3
20.10.12
18:20
półfinał Bellucci Thomaz (Braz) [4 BYE] 2 6 6 6
Karlovic Ivo (Chor) 1 7 (5) 4 4
20.10.12
16:20
półfinał Seppi Andreas (I) [2 BYE] 2 6 6
Jaziri Malek (Tun) 0 3 1
19.10.12
11:00
ćwierćfinał Jaziri Malek (Tun) 2 7 6
Rosol Lukas (Cz) 0 6 (5) 3
19.10.12
13:15
ćwierćfinał Karlovic Ivo (Chor) 2 7 6
Roger-vasselin Edouard (F) [Q] 0 6 (4) 3
19.10.12
15:15
ćwierćfinał Seppi Andreas (I) [2 BYE] 2 6 6
Ito Tatsuma (Jap) [8] 0 2 1
19.10.12
18:10
ćwierćfinał Bellucci Thomaz (Braz) [4 BYE] 2 6 7
Janowicz Jerzy (Pl) 0 4 6 (3)
18.10.12
09:00
1/8 finału Karlovic Ivo (Chor) 2 7 6
Bogomolov Alex Jr. (R) 0 6 (11 4
18.10.12
14:45
1/8 finału Roger-vasselin Edouard (F) [Q] 2 6 5 7
Dolgopolov Aleksandr (Ukr) [1 BYE] 1 3 7 6 (6)
18.10.12
14:15
1/8 finału Bellucci Thomaz (Braz) [4 BYE] 2 6 6
Cipolla Flavio (I) 0 4 1
18.10.12
11:00
1/8 finału Janowicz Jerzy (Pl) 2 6 6
Berlocq Carlos (Arg) [7] 0 3 4
18.10.12
13:15
1/8 finału Seppi Andreas (I) [2 BYE] 2 7 6
Sijsling Igor (Hol) 0 5 2
17.10.12
09:00
1/8 finału Ito Tatsuma (Jap) [8] 2 7 2 6
Kravchuk Konstantin (R) [Q] 1 6 (7) 6 3
17.10.12
17:00
1/8 finału Jaziri Malek (Tun) 2 6 3 6
Troicki Viktor (Serb) [3 BYE] 1 1 6 2
17.10.12
13:05
1/8 finału Rosol Lukas (Cz) 2 4 6 6
Istomin Denis (Uzb) [6] 1 6 4 3
17.10.12
16:45
1. runda Roger-vasselin Edouard (F) [Q] 2 6 4 6
Donskoy Evgeny (R) [WC] 1 4 6 3
17.10.12
11:00
1. runda Karlovic Ivo (Chor) 2 6 7
Bolelli Simone (I) 0 4 6 (4)
17.10.12
15:15
1. runda Cipolla Flavio (I) 2 6 6
Gabashvili Teimuraz (R) [WC] 0 4 4
17.10.12
11:00
1. runda Janowicz Jerzy (Pl) 2 7 6
Becker Benjamin (Ger) 0 6 (6) 3
16.10.12
11:00
1. runda Sijsling Igor (Hol) 2 7 6
Berrer Michael (Ger) [Q] 0 6 (7) 3
16.10.12
09:00
1. runda Kravchuk Konstantin (R) [Q] 2 6 6
Korolev Evgeny (Kaz) [Q] 0 4 3
16.10.12
17:30
1. runda Bogomolov Alex Jr. (R) 2 7 6
Davydenko Nikolay (R) [5] 0 5 4
16.10.12
15:35
1. runda Berlocq Carlos (Arg) [7] 2 1 6 6
Kuznetsov Andrey (R) [WC] 1 6 4 3
15.10.12
15:10
1. runda Istomin Denis (Uzb) [6] 2 5 7 6
Phau Bjorn (Ger) 1 7 5 1
15.10.12
19:15
1. runda Jaziri Malek (Tun) 2 6 6
Ram Rajeev (USA) 0 3 1
15.10.12
17:45
1. runda Ito Tatsuma (Jap) [8] 2 6 1 6
Bautista-Agut Roberto (Hiszp) 1 3 6 2
15.10.12
15:00
1. runda Rosol Lukas (Cz) 2 7 7
Gimeno-Traver Daniel (Hiszp) 0 6 (9) 6 (2)

ZDJĘCIA

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama



 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny





Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X