Zwiększenie zdolności wysiłkowej organizmu

« powrót | Data publikacji: 09-07-2018 21:43

Ćwiczymy i ćwiczymy i wciąż chcemy zbudować jak najlepszą sylwetkę. Staramy się, wyciskamy siódme poty i nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że rzecz nie tylko jest w ćwiczeniach i naszych mięśniach. Czasami przydatny staje się rozum, ponieważ kojarząc odpowiednie substancje i suplementując się odpowiednimi preparatami możemy osiągnąć sukces. Treningi, dieta i dobra suplementacja pomogą nam w szybkim tempie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

 

 

AMINOKWASY EAA


Aminokwasy EAA to aminokwasy egzogenny, część tych aminokwasów nasz organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Jednak najlepiej jest gdy ratujemy się dodając poszczególne suplementy do naszej diety. Poszczególne cegiełki aminokwasów eaa pomagają naszemu organizmowi zainicjować syntezę białek mięśniowych. To właśnie te aminokwasy są coraz częściej używane i na nowo poznawane przez osoby ćwiczące i starające się zbudować jak najlepszą masę mięśniową.JAK DZIAŁAJĄ


Spożycie aminokwasów EAA po nadmiernym wysiłku daje możliwość regeneracji organizmu. Ćwiczymy, spożywamy aminokwasy eaa, budujemy swoją sylwetkę a nasz organizm jest wciąż rześki i mocny. Jest to możliwe dzięki odpowiednim dawkom aminokwasów. Aminokwasy eaa to:


leucyna,izoleucyna,walina,lizyna,metionina,treonina,tryptofan,fenyloalanina.
Po nadmiernych i ciężkich wysiłkach te właśnie substancje, powodują odnowę strudzonego organizmu.DLA KOGO SĄ NAJLEPSZE?


Aminokwasy EAA, powinny przyjmować osoby, które są bardzo aktywne fizycznie. Jednak nie każda z takich osób, może suplementować się tymi aminokwasami. Chodzi to o to, że dają one organizmowi duże dawki białka, dlatego te aminokwasy są najlepsze dla osób, które nie jedzą mięsa. Czyli są odpowiednie dla wegetarianów i dla wegan.

Preparaty eaa dobre są też dla osób trenujących na czczo, dla tych, którzy trenują dużo i dla tych, którzy źle przyswajają różnego rodzaju odżywki.Aminokwasy eaa dają siłę, wytrzymałość, dobrą wydolność tlenową i moc, osobie, która trenując wspomaga się tego rodzaju aminokwasami.WPŁYW NA ZDROWIE, EFEKTY ZARZYWANIA


Aminokwasy są nam potrzebne podczas wysiłkowych treningów, należy tylko przyjmować je w odpowiednich dawkach i przy odpowiednich treningach. To właśnie aminokwasy egzogenne doskonale dają sobie radę z naszym układem nerwowym, wspomagają nasz układ krwionośny i powodują, że zbytnio się nie męczymy i bardzo szybko się regenerujemy po znacznym wysiłku.

Preparaty te należy przyjmować bezpośrednio po wysiłku i najlepiej pod kontrolą eksperta. Wiele aminokwasów egzogennych poprawia naszą kondycję i daje nam odpowiednią odporność. Aminokwasy eaa pomagają nam zbudować odpowiednią sylwetkę, schudnąć ale także doskonale nas zregenerują i pozbawią jakichkolwiek oznak zmęczenia po treningu.

Aminokwasy łączą się ze sobą w naszym organizmie, warto jest więc doskonale zdawać sobie sprawę z tego co przyjmujemy i czego w danym momencie nie powinniśmy przyjmować. Budowanie masy mięśniowej naszego ciała nie opiera się tylko na siłowych treningach.Zawsze należy tak zadbać o swój organizm by i sylwetka była dobra i nasze zdrowie.

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X