Wyjazdy narciarskie w Austriackie Alpy!

« powrót | Data publikacji: 26-09-2019 10:56

Jeśli chcemy spędzić zimę aktywnie na nartach warto już teraz wybrać miejsce docelowe i zarezerwować termin. Miłośników białego szaleństwa nie brakuje, a ośrodki narciarskie są oblegane przez turystów w okresie zimowym. Narciarze najczęściej wyjeżdżają do Francji oraz Austrii. Są tam obecnie najlepiej przygotowane trasy. Wysoki poziom, dostęp do infrastruktury, okoliczne atrakcje sprawiają, że Alpy cieszą się największym odsetkiem osób je odwiedzających.

 

Warto zwrócić uwagę na ośrodek narciarski  Dachstein West. Trasy ładne widokowo. Do tego dojazd do gondoli na nartach, co na pewno spodoba się każdemu narciarzowi. Dostępne są trzy trasy o stopniu łatwym, średnim i trudnym, o łącznej długości 142 km. Ponadto do dyspozycji są również szlaki wspinaczkowe, curling, lodowisko, tor saneczkowy i wiele innych atrakcji.

 

Jedną z firm, która prowadzi ciekawe wyjazdy w te rejony jest firma Snow Show. Swoją ofertę kieruje zarówno do studentów jak i osób do 39 roku życia. Można skorzystać ze Snow Show Student - dla ludzi z zajawką, którzy cenią aktywny wypoczynek połączony z dobrą zabawą, a dodatkowy czas umilają codzienne atrakcje. Snow Show Plus - dla osób między 25 a 30 rokiem życia, którzy dalej potrzebują zajawki i chcą również dobrze wypocząć. Dostępny jest także Snow Show Oldschool dla wszystkich między 30 a 39 rokiem życia, którzy dalej pełni werwy chcą spędzić aktywnie czas, wypocząć, ładując baterie do codziennej pracy.

 

Nie należy zwlekać z decyzją i rezerwacją. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie bardzo duże, o czym świadczy ilość organizowanych wyjazdów przez firmę. Oferta jest skierowana przede wszystkim do ludzi, którzy lubią jeździć na nartach w pełnej odsłonie i potrzebują w krótkim czasie po prostu się wyjeździć. Jednocześnie cenią wypoczynek na łonie natury i dobrą zabawę w doborowym towarzystwie uczestników.

Wszelkie informacje znajdziemy pod linkiem: https://www.snowshow.pl/narty-austria. Warto zapoznać się również z poradnikiem dostępnym na stronie. Są tam najczęściej zadawane pytania. Odpowiedzi na nie pewno ułatwią i wyjaśnią podstawowe kwestie związane z wyjazdem w Alpy.

 

 

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X