Williams: nie mogę sobie wyobrazić życia bez tenisa

« powrót | Data publikacji: 21-10-2013 19:43

Najlepsza obecnie tenisistka świata - Serena Williams - skończyła w tym roku 32 lata i wcale nie zamierza odwieszać rakiety na kołek. Amerykanka rozegrała w tym roku jeden z najlepszych sezonów w swojej dotychczasowej karierze, triumfując w dziesięciu imprezach singlowych. Liderka kobiecego rankingu będzie także główną pretendentką do końcowego zwycięstwa na kortach w Istambule.

 

- Kiedy miałam dwadzieścia, czy nawet osiemnaście lat, nigdy nie myślałam, że w tym wieku będę nadal grała zawodowo w tenisa - powiedziała Serena. Sport jednak rozwija się naprawdę imponująco i to jest także świetna okazja dla mnie, abym kontynuowała swoją karierę. Nigdy nawet nie pomyślałam, że w tym roku rozegram jeden z najlepszych sezonów w swojej dotychczasowej karierze. Jednak za każdym razem, kiedy wychodzę na kort, staram się zagrać jeszcze lepiej.

 

- Jestem zadowolona z tego roku, ponieważ wiele się nauczyłam. Sporo rzeczy muszę jeszcze poprawić i cały czas rozmawiam z trenerem na ten temat. Nie mogę się już doczekać przyszłego sezonu, ponieważ chcę zagrać na zupełnie innym, nowym poziomie.

 

- Za każdym razem, kiedy gram w jakimś turnieju, gram po to, aby wygrać. Tenis cieszy mnie teraz bardziej niż cokolwiek innego. Lubię być na korcie i na dzień dzisiejszy, nie mogę sobie wyobrazić mojego życia bez rakiety tenisowej w ręce i oczekiwania na kolejny turniej.

 

KK

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X