Szarapowa o Connorsie, Serenie i planach powrotu

« powrót | Data publikacji: 15-09-2013 23:28

Maria Szarapowa była niedawno gościem programu Larry King Now. Rosjanka prócz tematów związanych z otoczką czysto bizensową udzieliła odpowiedzi na kilka interesujących pytań, komentując między innymi pracę z Jimmym Connorsem czy tez rywalizację z Sereną Williams.

 

Na temat współpracy z Jimmym Connorsem.

 

- To nie było właściwe połączenie. To nie był właściwy czas. Moja kontuzja i wszystko dookoła nie sprzyjało tej współpracy. Wielu ludzi zadaje mi pytanie, czemu w ogóle potrzebuję trenera. Ludzie myślą, że wiemy na temat tenisa wszystko. Tak naprawdę jest wiele rzeczy, które widzisz tylko patrząc z boku. Czasem schodzę z kortu z myślą, że rozegrałam świetne spotkanie, wykonałam kilka ciekawych akcji, zaś trener patrzy na ciebie ze zdenerwowaniem. To daje do myślenia. On widzi to z innej perspektywy i jego punkt widzenia jest bardzo przydatny.

 

Na temat Sereny Williams

 

- Jest niewiarygodna. Żeby osiągać takie sukcesy musisz być wybitnym sportowcem. Ona jest na szczycie list wszechczasów. Faktycznie, kiedy wychodzisz na kort mobilizacja w starciach z Sereną jest zupełnie inna. Ona jest bardzo wymagającą zawodniczką i wiesz, że musisz dać z siebie wszystko.

 

Na temat możliwego występy w Stambule

 

- Jest to mój cel. Chciałabym zakończyć sezon w Turcji, jednak muszę również skupić się na powrocie do zdrowia. Wszystko nadal pozostaje zależne od kontuzji ramienia. Nie jestem w stanie powiedzieć ile zajmie mi rekonwalescencja, jednak powróce na kort dopiero wtedy, kiedy będę mogła. To trochę trudne, gdyż jestem bardzo niecierpliwą osobą.

 

 

 

 

 

BC

Video: Sharapova On Larry King Now
Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X