Rolex nadal sponsorem Pucharu Davisa w 2013 roku

« powrót | Data publikacji: 19-11-2012 15:37

Organizacja ITF (International Tennis Federation) potwierdziła, że Rolex – szwajcarska firma produkująca zegarki – nadal będzie międzynarodowym sponsorem rozgrywek Pucharu Davisa w roku 2013.

 

Osoby decyzyjne w ITF ogłosiły, że wieloletnia transakcja dojdzie do skutku w przyszłym roku. Rolex jako pierwszy zgłosił się jako sponsor Pucharu Davisa.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że Rolex rozszerza swoją współpracę w ramach turnieju o Puchar Davisa i cieszymy się na myśl o wieloletniej współpracy. Zaangażowanie firmy w działalność związaną z tenisem będzie miało pozytywny wpływ na cały sport, za co jesteśmy im wdzięczni. Uważamy, że Davis Cup to doskonały wybór ze względu na wspaniałą, ponad stuletnią historię tego przedsięwzięcia […]– powiedział Francesco Ricci Bitti, prezes organizacji ITF.

 

Ricci Bitti zbagatelizował również sugestię, iż turniej potrzebuje zmian w kierunku podwyższenia swej atrakcyjności zarówno dla samych graczy, jak i dla fanów.

 

- Nie martwimy się atrakcyjnością zawodów. Komisja Pucharu Davisa analizuje wszystkie dane wejściowe, które napływają z różnych obszarów. Ale zanim zaczniemy zmieniać coś, co pracuje bardzo dobrze, musimy posiadać pełną wiedzę oraz wziąć pod uwagę wszystkie plusy i minusy. Uważam,  że nasz turniej jest interesujący. Jesteśmy w dobrej formie – dodał prezes ITF.

 

Setny finał Pucharu Davisa zakończył się w ten weekend w Czechach, gdzie gospodarze turnieju pokonali zespół hiszpański. Czesi triumfowali na imprezie dzięki wygranej w decydującym meczu Radka Stepanka nad Nicolasem Almagro.

 

AP

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X