Nowy sponsor Monfilsa

« powrót | Data publikacji: 15-01-2013 19:15

Gaël Monfils, były numer 7 na światowej liście i czterokrotny zwycięzca turniejów ATP (w tym turnieju w Sopocie w 2005 roku) podpisał wieloletni kontrakt sprzętowy i w sezonie tenisowym 2013 będzie występował w obuwiu sportowym oraz odzieży ASICS.

 

Monfils dołącza do zespołu profesjonalnych graczy występujących w sprzęcie ASICS. W gronie tym znajduje się również zwyciężczyni Wielkiego Szlema, Samantha Stosur. Nawiązując współpracę z najlepszymi zawodnikami ASICS zamierza zwiększyć rozpoznawalność marki wśród uprawiających tenis i skoncentrować się na wzroście rynku sprzętu tenisowego na całym świecie.

 

Gwiazda francuskiego tenisa weźmie udział w zaplanowanej na 2013 rok kampanii wizerunkowej marki ASICS. Monfils pojawi się w reklamach prasowych oraz materiałach informacyjnych dostępnych w punktach sprzedaży.

 

W ramach swoich obowiązków ambasadora marki Monfils będzie zaangażowany w rozwój przyszłych kolekcji tenisowych ASICS. Będzie przekazywał zespołom projektującym sprzęt uwagi na temat oczekiwań, jakie mają w stosunku do obuwia i odzieży gracze ze światowej czołówki tenisa.

 

- 2013 rok widzę jako nowy początek w mojej karierze tenisisty i z niecierpliwością czekam na początek sezonu oraz starty w nowym obuwiu i odzieży. Jestem przekonany, że dzięki pomocy i wsparciu marki światowej klasy jaką jest ASICS, w tym roku wrócę do gry o najwyższe trofea - powiedział Monfils

 

- Gaël Monfils to wybitny zawodnik prezentujący atrakcyjny styl gry i determinację, która doskonale odzwierciedla ambicje ASICS >>stać się marką numer jeden w tenisie<<. Mamy na koncie wiele innowacji i ogromny wkład w rozwój obuwia tenisowego i odzieży, a co za tym idzie całej dyscypliny. Cieszymy się, że dołącza do nas światowa gwiazda tenisa – zawodnik, który gwarantuje światową ekspozycję naszej marki i wiodącej roli ASICS w tenisie" – powiedział Motoi Oyama, globalny prezes firmy ASICS.

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X