Kłopoty Wojciecha Fibaka

« powrót | Data publikacji: 03-06-2013 13:09

W dzisiejszym „Wprost” ukazał się reportaż o Wojciechu Fibaku, stawiający legendarnego tenisistę w niekorzystnym świetle. Dziennikarka Malina Błańska w artykule „Spotkanie z mecenasem sztuk” opisuje swoje spotkanie z byłym polskim sportowcem.

 

Cała sprawa rozpoczęła się od plotek, według których Fibak miał umawiać młode kobiety z swoimi zamożnymi znajomymi. Jak wspomina autorka, kilka lat temu padły podobne podejrzenia, jednakże tenisista został z nich oczyszczony. W tym wypadku Błańska zastosowała prowokację dziennikarską i skonfrontowała gwiazdę sportową – wysłała do niego SMS o treści „Panie Wojtku, czy może pomaga pan miłym dziewczynom poznać i zarobić przy poznaniu miłych panów? Miła dziewczyna”. Dzięki tej wiadomości dziennikarce udało się skontaktować z  Fibakiem.

 

W artykule opisuje spotkanie z legendarnym polskim tenisistą podczas którego zaproponował Malinie Błańskiej oraz jej koleżance poznanie się z jednym z jego znajomych – miłym, wysoko postawionym człowiekiem (w tekście nie ujawniono nazwiska). Zapewnił, że jego przyjaciele chętnie pomagają takim towarzyszkom, opłacą rachunki czy kupią komputer. Dodał również, że robi to tylko z przyjaźni, nie potrzebuje niczego w zamian. Wszystkie rozmowy były nagrywane.

 

Kilka dni po spotkaniu, redaktor naczelny „Wprost” przeprowadził rozmowę telefoniczną z Wojciechem Fibakiem i skonfrontował go ze swoimi nagraniami. Przyznał, że dziennikarka przeprowadziła prowokację. Były tenisista stwierdził, że chętnie pomaga innym ludziom i nie czerpie z tego żadnych korzyści. Oznajmił, że padł ofiarą „niesmacznej” prowokacji dziennikarskiej. Starał się pomóc dziewczynie która do niego przyszła i nie popełnił niczego karalnego. Fibak chciał załagodzić sytuacje, prosił o nie publikowanie artykułu. Dodał, również „Jeżeli chcecie mnie zniszczyć, OK., możecie to puścić. Będę się bronił, będziemy się skarżyć, afera będzie.”

 

 

AK

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X