Jak skutecznie obstawiać na żywo tenis?

« powrót | Data publikacji: 20-03-2020 13:20

Jednym z powodów, dla których warto obstawiać tenis na żywo w zakładach sportowych, jest to, że bukmacherzy często koncentrują się na wyniku końcowym zdarzenia, często pomijając w jaki sposób dany mecz się rozwija.

 

Zakłady na żywo na tenis ziemny

 

Dlatego śledzą spotkanie na bieżąco, mamy dużą szansę przewidzieć losy nie tylko kolejnych wymian ale całego spotkania. Warto oczywiście obstawiać zakłady tenisa wykorzystując promocję dedykowaną użytkownikom jeszcze nie posiadającym konta, a jedną z wyróżniających się jest oferowany przez STS kod bonusowy dla nowych graczy.

 

Ale od początku. Istnieje bardzo wielu zawodników, którzy bardzo powoli wchodzą w mecz. A zatem niezależnie od tego czy wygrają to zdarzenie czy nie, kursy na gracza, który ma problemy na początku starcia (przegra kilka gemów) znacznie wzrosną -  w porównaniu do kursów przedmeczowych. Można zwrócić uwagę na więcej czynników, które pozwalają na wartościowe obstawianie tenisa na żywo.

 

Zakłady bukmacherskie na sety

 

Zacznijmy od zakładów na sety. Obstawianie na żywo zakładów na sety w tenisie to dość prosta procedura i nie wymaga wyjątkowych umiejętności ani specjalistycznego systemu. Jednak obstawianie setów w tenisie na żywo zapewnia znacznie większą wartość, zwłaszcza, gdy bukmacherzy mają tendencję do obniżania kursów na faworytów spotkania. Zwłaszcza kiedy zbliża się czas rozpoczęcia zdarzenia.

Dlatego jednym z najlepszych sposobów na generowanie wartości w zakładach tenisowych na żywo jest użycie tej małej sztuczki:

 

- W meczu ze zdecydowanym faworytem, postaw zakład przedmeczowy za małą stawkę na słabszego z zawodników.

- Następnie, jeśli faworyt nie osiągnie zdecydowanej przewagi na początku meczu, postaw, że wygra 2-0 w setach przy znacznie wyższych kursach niż byłoby to możliwe w zakładach przedmeczowych.

- W takim przypadku bardzo często faworyt będzie dominował w meczu, ale jeśli nie, nadal będziesz mógł liczyć na korzyść z zasłonięcia się złożonym zakładem przedmeczowym na underdoga.

- Ta sztuczka zaskakująco często działa. Chodzi o stworzenie wartości w zakładach samemu. I nie musisz wiedzieć wiele o tenisie, aby ten pseudo system działał. Nie musisz obstawiać w taki sposób w ważnych meczach Wielkiego Szlema, bowiem działa on właściwie na każdym korcie.

 

Zakłady sportowe na liczbę gemów

 

Bardziej wymagające jest obstawianie zakładów na liczbę gemów w meczu - - zazwyczaj obstawianie „powyżej” określonej liczby gier. Ideą tego systemu jest znalezienie graczy z silnymi serwisami, a zatem takich, którzy prawdopodobnie wygrają wszystkie lub większość z tych gier, co idealnie oznacza, że każdy set może zakończyć się 7-6, a nie 6-2 lub 6-4. Posiadanie dwóch graczy z dobrym serwisem oznacza również, że prawdopodobnie będzie więcej gemów w meczu, z mniejszą ilością przełamania serwisu.

 

Najwięcej czasu zajmuje chyba znalezienie informacji dotyczącej tenisistów, którzy mają silny serwis.

 

- Przed meczami zbadaj obu tenisistów, sprawdzając procent wygranych serwisów i jak dużą liczbę gemów wygrali z returnów. Te statystyki można znaleźć na stronach ATP i WTA. Na przykład jednymi z lepiej serwujących graczy są John Isner, Roger Federer czy Nick Kyrgios. Graczami z najlepszym "returnem" są przykładowo Rafael Nadal i Novak Djokovic Idealnie byłoby znaleźć mecze, w których będzie występowała dwójka graczy z dobrym serwisem, którzy mają stosunkowo słabe statystyki returnów.-

- Po znalezieniu meczów z udziałem tego rodzaju graczy, powinieneś postawić zakład na dużą liczbę gier w meczu. W secie z tie-breakiem może być rozegranych 13 gemów. Tak więc w meczu z trzema setami maksymalna liczba gier wynosiłaby 39. Powinieneś jednak spodziewać się kursów około 4.00 w przypadku ponad 28.5 gemów - chociaż różni się to znacznie w zależności od meczu.

 

Jak widać, istnieje kilka sposobów, aby zarabiać na zakładach sportowych, obstawiając tenis na żywo.

 

Oczywiście, stając się ekspertem w dziedzinie tenisa, możesz uzyskać przewagę, ale istnieją również proste strategie, takie jak zakłady na sety (na żywo), a także zakłady na ilość gemów w meczu, które można wykorzystać na swoją korzyść.

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X