Czas na nowy Tenisportal.com!

« powrót | Data publikacji: 15-07-2012 15:07

Miło nam poinformować, że doszło dziś do długo wyczekiwanej (nie tylko przez nas, ale pewnie i również przez Was) przemiany. Co łatwo zaobserwować, Tenisportal.com przeszedł gruntowne przeobrażenie i od dziś wszystko będzie tu funkcjonowało jeszcze lepiej niż dotychczas!

 

Nasza strona, oprócz codziennych sportowych wiadomości (podzielonych na trzy widoczne kategorie), będzie bogata w bardzo wiele unikatowych treści. Już teraz można tu znaleźć między innymi:

- Biografie aktualnych gwiazd oraz legend tenisa (Dla Kibica -> Biografie)

 

- Dokładne opisy turniejów (Tenis w Polsce i na świecie -> Turnieje)

 

- Cyklicznie aktualizowane rankingi WTA oraz ATP (Tenis w Polsce i na świecie -> Rankingi)

 

- Pełny kalendarz kobiecych i męskich rozgrywek na sezon 2012 (Tenis w Polsce i na świecie -> Kalendarze)

 

- Wywiady, ciekawostki i wiele wiele innych (Dla kibica)

 

Nasza nowa strona została wyposażona we wszystkie istotne tegoroczne wyniki (gdzie można również prześledzić drabinkę każdego z większych turniejów z tego sezonu) [Tenis w Polsce i na świecie -> wyniki] oraz możliwość śledzenia tychże wyników na żywo (Dla Kibica -> Wyniki na żywo).

Oprócz tego możemy pochwalić się olbrzymią i sprawdzoną bazą kortów tenisowych i szkół tenisa (Katalogi), co ułatwi Wam odnalezienie pożądanego obiektu na terenie całej Polski.

 

W dziale Amatorzy można znaleźć nie tylko bardzo ciekawe artykuły, ale i ogłoszenia o poszukiwaniu partnerów do gry oraz kalendarz amatorskich turniejów tenisowych na obszarze całego kraju [gdzie można dodawać również organizowane przez siebie turnieje]. Ciekawym rozwiązaniem jest również Wirtualna Akademia Tenisa, której materiały z całą pewnością pomogą graczom na różnym poziomie zaawansowania.

 

W kolejnych działach znajdziecie między innymi katalog oraz giełdę sprzętu tenisowego, a także testy i recenzje przyrządów do gry. Wirtualna Akademia Szkoleniowa oraz solidnie rozwinięty dział trenerski to kolejne mocne punkty nowego Tenisportalu. Nie pomińcie też proponowanej przez nas rozrywki, gdzie możecie poczytać między innymi o tenisowych grach komputerowych oraz forum, na którym będzie można swobodnie rozmawiać na wszystkie tenisowe (i nie tylko) tematy.

 

W dziale Dla kibica -> Filmy prezentujemy również kilkaset plików filmowych, które z całą pewnością zaspokoją potrzeby naszych najbardziej wymagających czytelników.

 

Oprócz tego wszystkiego możliwe jest komentowanie wiadomości (zastosowaliśmy bardzo wygodne rozwiązanie, czyli połączenie z facebookiem), więc serdecznie zachęcamy do rozmów i dyskusji pod newsami.

 

Powyższy przewodnik nie opisał wszystkich walorów naszego nowego portalu, dlatego proponujemy, abyście przejrzeli każdą zakładkę osobiście i dopiero wtedy wyrobili sobie zdanie na temat nowej wersji strony.

 

Zapraszamy do miłej lektury i czekamy na Wasze opinie odnośnie do nowego Tenisportalu!

 

Redakcja Tenisportal.com

Zobacz również:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X