ATP Monte Carlo: Kryzys trwa, Kubot i Melo poza turniejem

« powrót | Data publikacji: 18-04-2018 20:06

Łukasz Kubot i Marcelo Melo już na drugiej rundzie pożegnali się z rywalizacją w turnieju Rolex Monte-Carlo Masters.

Łukasz Kubot i Marcelo Melo w dalszym ciągu nie potrafią wyjść z kryzysu. Polak z Brazylijczykiem w trzecim kolejnym turnieju ponieśli porażkę już w swoim pierwszym meczu. W Monte Carlo, podobnie jak w Indian Wells i Miami, nie zdołali pokonać rywali.

W drugiej rundzie turnieju w Monte Carlo (w pierwszej Kubot i Melo mieli wolny los) rozstawieni z numerem pierwszym debliści musieli uznać wyższość Włochów Fabio Fogniniego i Simone Bolelliego (6-2 2-6 7-10).

Partia otwarcia ułożyła się po myśli Polaka i jego brazylijskiego partnera. Faworyci wygrali tę odsłonę 6-2. W drugim secie role na korcie odwróciły się i w takim stosunku lepsi okazali się rywale (2-6). W super tie-breaku bolesławianin i tenisista z Ameryki Południowej od stanu 7-6 przegrali cztery punkty z rzędu. Pojedynek zakończył się po 76 minutach rywalizacji.

W zeszłym sezonie Kubot i Melo osiągnęli fazę ćwierćfinałową na mączce w Monte Carlo.

źródł: inf. własna, fot. zimbio.com