Znajdź trenera tenisa w Twojej okolicy:

Jesteś trenerem tenisa ? Prześlij informacje do katalogu na adres: katalogi@tenisportal.com, a Twój wpis zamieścimy bezpłatnie !

Imię i Nazwisko: Bartłomiej Fedyna
Dane adresowe:
Szczecin
Telefon: 609-694-939
Internet: bartlomiej.fedyna@gmail.com
Miejscowość prowadzenia zajęć: Warszawa

 

Zapraszam na treningi w tenisa ziemnego na każym poziomie zaawansowania. Rozpoczynasz przygodę z tenisem, grasz w turniejach amatorskich, a może jesteś zawodnikiem? Świetnie trafiłeś!

 

 

Trening indywidualny


Trening indywidualny przeznaczony jest dla osób, które oczekują 100% uwagi trenera. Na takich zajęciach gwarantuję, że zrobi się najszybszy i największy postęp. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania skupię się na przygotowaniu fizycznym oraz nad taktyka i techniką gry w tenisa. Duża ilość gry na punty z trenerem pozwoli na szybkie opanowanie podstaw, by móc spokojnie grać ze znajomymi. Oferta ta kierowana jest dla ośob, które chcą indywidualnie ustalić charakter, termin i lokalizację treningów. Na zajęcia udostępniam najwyższej jakości rakiety tenisowe.

 


Trening grupowy


Trening grupowy kierownay jest do osób, które chcą grać w dwie lub więcej osób. Zajęcia takie polecam w szczególności grupom znajomych, rodzinie czy dla par. Wspólna gra może okazać się ciekawym i owocującym w przyszłości doświadczeniem. Na takich treningach skupimy się na rywalizacji między sobą, która   jak wiadomo jest kluczem do sukcesu. Oczywiści nie zabraknie ćwiczeń mających na celu korygowanie błedów technicznych i  taktycznych oraz podnaszących sprawność fizyczną. Na zajęcia udostępniam najwyższej jakości sprzęt.

 


Sparing z trenerem


Sparing z trenerem jest to gra na punkty przeznaczona dla osób swobodnie poruszających się i bezproblemowo odbijających piłkę na korcie. Gra taka pozwala nabyć umiejętność kontrolowania stresu, co jest równie ważnym czynnikiem jak technika gry.

 


Trening ogólnorozwojowy


Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć swoją sprawność fizyczną oraz wytrzymałość na korcie. Na treningu skupimy się na takich aspektach jak: technika poruszania się po korcie, szybkość, zwinność, koordynacja, reakcja na piłkę.

 


Voucher tenisowy


Wspaniały pomysł na prezent!Voucher tenisowy jest to świetny pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent. Voucher taki, polega na tym, iż przy jego zakupie razem uzgadniamy ilość zawartych w nim treningów. Jest on tworzony na wysokiej jakości papierze w estetycznej formie z dedykacją na żądanie. Kupon ważny jest przez cały rok (zobacz voucher).


 

O mnie:


Swoją przygodę z tenisem rozpocząłem w wieku 6 lat. Od tej pory stał się on moją pasją. Zdobyłem 15 medali Mistrzostw Polski, w tym 7 złotych. Wiele sukcesów osiągnąłem również na arenie międzynarodowej. Należałem do kadry Polski – PZT Prokom Team do lat 16. W 2008 roku osiągnąłem najwyższą w karierze pozycję w rankingu PZT i uplasowałem się na 3 pozycji w kraju.
Aktualnie reprezentuję swoją uczelnię na turniejach akademickich. W jej barwach zdobyłem wicemistrzostwo europy  trzykrotnie srebrny medal na Akademickich Drużynowych Mistrzostwach Polski (zobacz osiągnięcia).


Szkolenie dzieci i dorosłych rozpocząłem tuż po zakończeniu kariery zawodniczej tj. 7 lat temu. Od tego momentu cały czas poszerzam swoje horyzonty w zakresie prowadzenia treningów. Zajęcia tenisowe przeprowadzam w ciekawy i urozmaicony sposób, a przede wszystkim w miłej atmosferze. Przyjdź i przekonaj się, że wszystkie treningi cechują się profesjonalizmem, przy wykorzystaniu najnowszych standardów nauczania PTR. Licencję intruktora otrzymałem po odbyciu kursu w 2009 roku.


Od 2008 roku współpracuję również z biurem Tenis Travel, uważane za lidera turystyki tenisowej na rynku. Poprzez uczestnictwo na kilkunastu obozach w roli koordynatora ds. tenisa oraz trenera tenisa zdobyłem wiele cennego doświadczenia.

 

Pamiętaj! Przygodę z tenisem można rozpocząć w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Wystarczą tylko Twoje chęci!


Serdecznie zapraszam,

609694939

 


« powrót

Jeśli jeszcze nie dodałeś komentarza to zapraszamy:

Dodaj opinię

Nick:
E-Mail:
Komentarz:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X