Istotne rady

Istotne rady dla początkujących

 

Jeśli właśnie zdecydowałeś się wziąć udział w zakładach bukmacherskich zapoznaj się z pewnymi wskazówkami, które pomogą w obstawianiu.

 

Pierwszym krokiem przed obstawieniem zakładu sportowego powinna być analiza tabel oraz wyników spotkań, które już odbyły się. Jest to jeden z najważniejszych elementów przy zakładach bukmacherskich. Powinieneś znać poszczególnych zawodników, a w szczególności ich formę, co pozwoli na bardziej trafne obstawianie wyników. Kolejnym ważnym czynnikiem jest zaznajomienie się ze specjalistyczną prasą oraz serwisami internetowymi. Nie należy kierować się wynikami oraz prawidłowościami mającymi miejsce w zeszłym sezonie. Najlepszą decyzją będzie dla Ciebie wybór pojedynczego zdarzenia i obstawienie go pojedynczo, niż wybór wielu wydarzeń na jednym kuponie. W ten oto sposób zwieksza się możliwość wygranej.

 

Kiedy wreszcie uda Ci się wygrać większą sumę, nie obstawiaj całej na nowe typy. Bardzo prawdopodobne, że stracisz wszystko i Twój zapał do zakładów zmniejszy się gwałtownie. Nie obstawiaj zdarzeń, które mają miejsce na obszarach dyscyplin sportowych, o których Twoje pojęcie jest bliskie zeru. Przydadzą się również własnoręcznie robione analizy i statystyki, które pomogą przy dalszym obstawianiu.

 

I na koniec należy pamiętać, że zdarzenia sportowe nie zawsze są uczciwe i istnieje szansa na zaistnienie sprzedanego meczu. Jeśli istnieje jakaś szansa, że dane wydarzenie należy właśnie do takiej kategorii, zrezygnuj z jego obstawiania.

 

 

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X