Istotne rady

Istotne rady dla początkujących

 

Jeśli właśnie zdecydowałeś się wziąć udział w zakładach bukmacherskich zapoznaj się z pewnymi wskazówkami, które pomogą w obstawianiu.

 

Pierwszym krokiem przed obstawieniem zakładu sportowego powinna być analiza tabel oraz wyników spotkań, które już odbyły się. Jest to jeden z najważniejszych elementów przy zakładach bukmacherskich. Powinieneś znać poszczególnych zawodników, a w szczególności ich formę, co pozwoli na bardziej trafne obstawianie wyników. Kolejnym ważnym czynnikiem jest zaznajomienie się ze specjalistyczną prasą oraz serwisami internetowymi. Nie należy kierować się wynikami oraz prawidłowościami mającymi miejsce w zeszłym sezonie. Najlepszą decyzją będzie dla Ciebie wybór pojedynczego zdarzenia i obstawienie go pojedynczo, niż wybór wielu wydarzeń na jednym kuponie. W ten oto sposób zwieksza się możliwość wygranej.

 

Kiedy wreszcie uda Ci się wygrać większą sumę, nie obstawiaj całej na nowe typy. Bardzo prawdopodobne, że stracisz wszystko i Twój zapał do zakładów zmniejszy się gwałtownie. Nie obstawiaj zdarzeń, które mają miejsce na obszarach dyscyplin sportowych, o których Twoje pojęcie jest bliskie zeru. Przydadzą się również własnoręcznie robione analizy i statystyki, które pomogą przy dalszym obstawianiu.

 

I na koniec należy pamiętać, że zdarzenia sportowe nie zawsze są uczciwe i istnieje szansa na zaistnienie sprzedanego meczu. Jeśli istnieje jakaś szansa, że dane wydarzenie należy właśnie do takiej kategorii, zrezygnuj z jego obstawiania.

 

 

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklamaSponsor portalu: FEBAR - Wynajem Namiotów imprezowych

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
18.08-24.08

Moselle Open

Metz, France

17.09-17.09

Davis Cup

Różne lokalizacje

18.09-24.09

St. Petersburg Open

St. Petersburg, Russia

25.09-01.10

Shenzhen Open

Shenzhen, China

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
09.10-15.10

Tianjin Open

Tianjin, China

09.10-15.10

Prudential Hong Kong Tennis Open

Hong Kong, Sar

11.10-17.10

Japan Women's Open Tennis

Tokyo, Japan

16.10-21.10

BGL BNP Paribas Luxembourg Open

Luxembourg

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X