„Roger Federer. Najwspanialszy” Chris Bowers

Tytuł: Roger Federer. Najwspanialszy

 

Autor: Chris Bowers

 

Wydawnictwo: Bukowy Las

 

Rok wydania: 2012

 

„Roger Federer. Najwspanialszy” to biografia jednego z najzdolniejszego tenisistów obecnych czasów. Urodzony w Bazylei (Szwajcaria) tenisista zdobył bowiem łącznie siedemnaście tytułów mistrzowskich w turniejach wielkoszlemowych i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jest uważany za najlepszego zawodnika w historii dyscypliny. Jak do tej pory, nie zdecydował się na wydanie swojej oficjalnej biografii.

 

Autorem książki jest Chris Bowers, autor wielu biografii sportowców oraz poliglota. Ewidentnym plusem biografii jest obiektywne podejście, które charakteryzuje jej autora – Chris Bowers stara się  ukazać Rogera, takim jakim jest naprawdę. Największym zaskoczeniem mogą być fragmenty, w których opisuje jego zachowanie z czasów juniorskich – okazuje się bowiem, że szwajcarski tenisista nie był wówczas wzorem godnym naśladowania.

 

W napisanej przez Chrisa Bowera publikacji znajdziemy opisy wszystkich największych tryumfów i porażek Szwajcara oraz wiele innych przełomowych momentów w karierze tenisisty. Fanów zawodnika powinien ucieszyć fakt, że biografia zawiera wiele odniesień do początków kariery Rogera oraz relacje z wydarzeń niezwiązanych bezpośrednio z rozgrywkami tenisowymi.

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklamaSponsor portalu: FEBAR - Wynajem Namiotów imprezowych

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
18.08-24.08

Moselle Open

Metz, France

17.09-17.09

Davis Cup

Różne lokalizacje

18.09-24.09

St. Petersburg Open

St. Petersburg, Russia

25.09-01.10

Shenzhen Open

Shenzhen, China

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
09.10-15.10

Tianjin Open

Tianjin, China

09.10-15.10

Prudential Hong Kong Tennis Open

Hong Kong, Sar

11.10-17.10

Japan Women's Open Tennis

Tokyo, Japan

16.10-21.10

BGL BNP Paribas Luxembourg Open

Luxembourg

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X