„Roger Federer. Najwspanialszy” Chris Bowers

Tytuł: Roger Federer. Najwspanialszy

 

Autor: Chris Bowers

 

Wydawnictwo: Bukowy Las

 

Rok wydania: 2012

 

„Roger Federer. Najwspanialszy” to biografia jednego z najzdolniejszego tenisistów obecnych czasów. Urodzony w Bazylei (Szwajcaria) tenisista zdobył bowiem łącznie siedemnaście tytułów mistrzowskich w turniejach wielkoszlemowych i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jest uważany za najlepszego zawodnika w historii dyscypliny. Jak do tej pory, nie zdecydował się na wydanie swojej oficjalnej biografii.

 

Autorem książki jest Chris Bowers, autor wielu biografii sportowców oraz poliglota. Ewidentnym plusem biografii jest obiektywne podejście, które charakteryzuje jej autora – Chris Bowers stara się  ukazać Rogera, takim jakim jest naprawdę. Największym zaskoczeniem mogą być fragmenty, w których opisuje jego zachowanie z czasów juniorskich – okazuje się bowiem, że szwajcarski tenisista nie był wówczas wzorem godnym naśladowania.

 

W napisanej przez Chrisa Bowera publikacji znajdziemy opisy wszystkich największych tryumfów i porażek Szwajcara oraz wiele innych przełomowych momentów w karierze tenisisty. Fanów zawodnika powinien ucieszyć fakt, że biografia zawiera wiele odniesień do początków kariery Rogera oraz relacje z wydarzeń niezwiązanych bezpośrednio z rozgrywkami tenisowymi.

« powrót

Wasze komentarze:

wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X