Wyszukaj korty tenisowe w Twojej okolicy:

Nie znalazłeś swoich kortów ? Prześlij informacje na temat Twojego obiektu na adres: katalogi@tenisportal.com , a wpis zamieścimy bezpłatnie !

Nazwa obiektu: Morelowa Tennis Club
Dane adresowe: ul. Morelowa 8
03-192 Warszawa
Telefon: 22 811-59-77
Internet: mtc@tenismtc.pl
www.tenismtc.pl

 

MORELOWA TENNIS CLUB

 

 

SZKOŁA TENISOWA

Szkoła tenisowa - program obejmuje naukę podstaw gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia przewidziane są dla dzieci starszych i młodzieży. Szkółka prowadzona jest w zespołach 2 - 4 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania.W sezonie zimowym zajęcia odbywają się w obiektach zamkniętych i ogrzewanych.
Tenisowe przedszkole - to zajęcia dla najmłodszych dzieci (wiek 5 - 7 lat). Jego zadaniem jest rozwijanie sprawności fizycznej, potrzebnej przyszłemu mistrzowi gry w tenisa. Tenisowe przedszkole to nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe.

 


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Prowadzimy zajęcia indywidualne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Nauka gry w tenisa i doskonalenie jego techniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz różnych poziomów zaawansowania.
SPARINGISzukasz partnera do tenisa? Oferta skierowana jest do osób grających w tenisa rekreacyjnie lub uprawiających tę dyscyplinę sportu w sposób bardziej zaawansowany, a poszukujących dla siebie sparing-partnerów. Nasi instruktorzy podejmą się każdego wyzwania.

 


OFERTA DLA FIRM

W ramach spotkań integracyjnych po pracy proponujemy: trening ogólnorozwojowy, rywalizację sportową, naukę lub doskonalenie gry w tenisa ... To wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Tenis ziemny - do niedawna sport elitarny, teraz może stać się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Oferta nasza daje także firmie możliwość efektywnego premiowania swoich pracowników.Wystawiamy faktury VAT.

 

OFERTA DLA SZKÓŁ

Tenis ziemny w szkole! To sposób na urozmaicenie przedmiotu wychowania fizycznego. Proponujemy wprowadzenie nauki gry w tenisa do programu szkoły, jako opcjonalnych zajęć w ramach wychowania fizycznego lub dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

 

 

Cennik w sezonie letnim ( obowiązuje od 1 maja do 30 września)

 

 

Cennik sezon zimowy (od 1 października do 30 kwietnia)

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Jeśli jeszcze nie dodałeś komentarza to zapraszamy:

Dodaj opinię

Nick:
E-Mail:
Komentarz:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X