Wyszukaj korty tenisowe w Twojej okolicy:

Nie znalazłeś swoich kortów ? Prześlij informacje na temat Twojego obiektu na adres: katalogi@tenisportal.com , a wpis zamieścimy bezpłatnie !

Nazwa obiektu: Klub WTS Orzeł/Akademia Tenisowa Juana Carlosa Ferrero Polska
Dane adresowe: Podskarbińska 14
Warszawa
Telefon: 22 612 77 05
Internet: info@akademiaferrero.pl
www.akademiaferrero.pl

 

AKADEMIA TENISOWA JC FERRERO POLSKA


Akademia Tenisowa JC Ferrero Equelite Polska to jedyna w Europie i druga na świecie filia renomowanej hiszpańskiej Academia de Tenis JC Ferrero Equelite, prowadzonej przez Juana Carlosa Ferrero – mistrza Roland Garros i lidera rankingu ATP (2003).Nowoczesne i wszechstronne plany treningowe, dostosowane do wieku zawodników, promują zasadę równych szans i indywidualnego podejścia.Celem Akademii jest kompleksowa pomoc w rozwoju potencjału sportowego zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych - już od 4 roku życia, a także stworzenie profesjonalnej grupy zawodniczej.


KLUB WTS ORZEŁ

Akademia działa na terenie świeżo oddanego do użytku nowoczesnego kompleksu sportowego Warszawskiego Towarzystwa Sportowego Orzeł powołanego w 2014 roku. Zbudowana w najwyższym standardzie infrastruktura obiektu to:

- dziewięć wysokiej klasy kortów typu clay, ogrzewanych i krytych najnowocześniejszymi w Europie halami pneumatycznymi

- wielofunkcyjna sala sportowa,

- nowoczesna siłownia,

- gabinet lekarski i laboratorium sportowe,

- restauracja.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Proponujemy lekcje tenisa dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Trenerzy i instruktorzy pracujący w klubie, to wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra z kraju  i z zagranicy. Zajęcia prowadzone są również w językach angielskim i hiszpańskim.


OFERTA DLA FIRM

Gra w tenisa to sposób na oryginalną imprezę firmową i integracyjną. Proponujemy zajęcia z trenerami, organizację turniejów, a także zajęcia sportowe, taneczne oraz  fitness i treningi na siłowni. Restauracja La Barraca, znajdująca się na terenie kompleksu sportowego, to idealne miejsce do zorganizowania eventów na każdą okazję.

 

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Zapraszamy do współpracy przedszkola i szkoły. Nasza propozycja to doskonały sposób na rozszerzenie oferty zajęć sportowych w szkole – dodatkowych lub w ramach lekcji wychowania fizycznego.


OPIEKA MEDYCZNA

W Akademii wielką wagę przywiązujemy do zdrowia zawodników i członków Klubu. Partnerem Akademii jest renomowane Centrum Medyczne Achilles, prowadzone przez dr Adriana Rymarczyka, jednego z najbardziej cenionych w Europie chirurgów-traumatologów. W Klubie działa również profesjonalny gabinet diagnostyczny Sports Lab oraz gabine

 

« powrót

Jeśli jeszcze nie dodałeś komentarza to zapraszamy:

Dodaj opinię

Nick:
E-Mail:
Komentarz:
wirtualna akademia tenisowa
więcej
reklama 

kalendarz ATP
TERMIN
TURNIEJ
05.02-11.02

Open Sud de France

MONTPELLIER, FRANCE

05.02-11.02

ECUADOR OPEN

QUITO

05.02-12.02

Garanti Koza Sofia Open

Sofia

12.02-18.02

Argentina Open

BUENOS AIRES, ARGENTINA

więcej
wywiady
więcej
kalendarz WTA
TERMIN
TURNIEJ
12.02-18.02

Qatar Total Open 2018

Doha, Qatar

19.02-25.02

Dubai Duty Free Tennis Championships

Dubai, United Arab Emirates

19.02-25.02

Hungarian Ladies Open

Budapest, Hungary

26.02-04.03

Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC

Acapulco, Mexico

więcej
partner strategiczny

Lider turystki tenisowej!
Sprawdź !

partnerzy:

© 2003 - 2013 tenisportal.com | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Materiały na stronie są chronione prawem autorskim - kopiowanie zabronione.

X